ترجمه مقاله در شرکت رایان فراسو

ارائه با کیفیت ترین ترجمه مقالات معتبر و تخصصی بین المللی در زمانی کوتاه با ضمانت استرداد وجه
هم اکنون با کارشناسان موسسه تماس بگیرید 09101502239 – 09103434482

خدمات موسسه رایان فراسو در انجام ترجمه مقاله:

یکی از آیتم هایی که موسسه رایان فراسو در خدمات خود گنجانده است آیتم ترجمه می باشد که برای کلیه رشته های دانشگاهی با هر گرایشی، کادری مجرب و متخصص از مترجمان حرفه ای تشکیل داده است. این موسسه بر این اصل معتقد است که  ترجمه مقاله هر رشته دانشگاهی توسط مترجمین خبره همان رشته تحصیلی انجام شود. این موسسه بیش از یک دهه است که به ارائه خدمات ترجمه مقاله به جوامع  دانشگاهی ایران می پردازد و این دانشجویان از آن برای پیشبرد کارهای تحقیقاتی و پایان نامه خود استفاده کرده اند. لازم به ذکر است موسسه رایان فراسو کیفیت ترجمه مقالات را تا زمان چاپ آن تضمین می کند زیرا در این سالها مقالات ISI زیادی توسط کارشناسان مترجم این موسسه از فارسی به انگلیسی ترجمه شده و در مجلات معتبر داخلی و بین المللی به چاپ رسیده است، پس با اطمینان می توان ادعا کرد که تمامی خدمات ترجمه در موسسه رایان فراسو گارانتی ترجمه دائمی دارند.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله چیست

ترجمه (Academic and Scientific Paper Translation) و یا بازسازی معانی، و مفاهیم دریافت شده از یک موضوع است که از زبان مبدأ، به زبان دیگر یا همان  زبان مقصد با حفظ اسلوب معانی اصلی آن موضوع، معادل سازی می شود. گاها برخی از اساتید و پژوهشگران ایرانی ماحصل تحقیقات و پژوهش‌های خود را برای کسب رزومه در قالب مقاله به زبان فارسی و یا انگلیسی ترجمه می کنند تا در ژورنالهای معتبر و مشهور داخلی و خارجی  به چاپ برسد و در مجامع بین‌المللی نیز به نحوی مطرح شود.
دانشجویان برای مطلع شدن از به‌روزترین تحولات و پیشرفت‌های حوزه تحصیلی خود و پیشرفت در وادی علم و پژوهش و کسب اعتبار بین‌المللی برای خود، بهترین گزینه را ترجمه مقاله می دانند. در واقع، می توان گفت ترجمه موانع قومی و ملیتی را از میان برمی‌دارد و باعث می‌شود پژوهشگران و اساتید، از سراسر جهان، از یافته‌ها و پژوهش‌های دیگر محققان حیطه خود مطلع شوند.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

مترجم در قبال ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقاله ای که انجام می دهد تعهد خاصی دارد و می بایست در پاسداشت از اصول ترجمه زبان های مختلف اهتمام زیادی ورزد تا به طور مثال در ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی اشتباهات متن انگلیسی توسط او وارد ترجمه فارسی نشود. اگر اشتباه برای مترجم قابل درک است آن را اصلاح کند و اگر نه کامنتی برای نویسنده درج نماید تا اشتباه نوشتاری آن اصلاح شود.
و همچنین مترجم تلاش می کند حتما از ترجمه تحت اللفظی پرهیز کند و ساختار جملات انگلیسی را وارد زبان فارسی نکند، بلکه در نگارش متن فارسی به انگلیسی از جملات استاندارد مختص زبان فارسی استفاده کند، و با توجه به شرایط جمله استفاده از فعل معلوم و مجهول به درستی و بجا انجام شود. از موارد دیگر در ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی این است که مترجم می بایست زمان افعال در بخش های مختلف مقاله را به درستی به کار ببرد.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

امروزه هنر ترجمه بالاخص ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا تازه ترین دستاوردهای علمی به زمان لاتین منتشر می شود و دانشجویان و پژوهشگران برای پیشبرد روند سطح علمی خود از ترجمه مقاله لاتین به فارسی استفاده می کنند.
موسسه رایان فراسو برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات از مترجمان فرهیخته ای  استفاده می نمایند که در زمینه نگارش مقالات علمی سابقه کافی را داشته باشند، چرا که در حین ترجمه علاوه بر ترجمه سلیس مفاهیم، می بایست اصول و شیوه مقاله نویسی نیز به درستی رعایت شود.

ترجمه فوری مقاله

دانشجویان و پژوهشگران گاهی ممکن است تا روز دفاع از پایان نامه شان زمان کوتاهی داشته باشند و نیاز به ترجمه ای فوری از مقاله خود داشته باشند ولی زمان محدودی در اختیار دارند که مقاله آنها اکسپت شود و یا جواب ریوایز مقاله شان آماده است ولی فرصت زیادی برای پاسخ دادن به نظرات داوران ندارند و برای ترجمه مقاله عجله زیادی دارند و حتما باید هر چه زودتر پاسخ به داوران را به انگلیسی و یا زبان دیگری ترجمه کنند و یا برای تحویل پروژه کلاسی خود وقت چندانی نداشته باشند.
در همه این موارد می توانید از خدمات ترجمه فوری مقاله موسسه رایان فراسو بهره مند شوید. لازم به ذکر است فوری بودن سفارش به معنای انجام کار با نازلترین کیفیت نیست.

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی مقاله

در ترجمه تخصصی مقاله، مهمترین نکته ای که بیشتر باید روی آن تمرکز داشت، انتخاب مترجم متخصص و زبده در همان حیطه می باشد . اگر کار به مترجمین تازه کار و آماتور سپرده شود که با متون تخصصی بیگانه باشند، نتیجه مطلوبی در بر نخواهد داشت و گاهی هم بر حسب اتفاق مترجمینی که حتی تسلط کافی هم دارند با اندکی اهمال کاریشان امکان دارد مقاله ای که می بایست خیلی با دقت و تخصصی نگارش کنند را  ترجمه ای با ایراد تحویل دهند که در این خصوص موسسه رایان فراسو با به کارگیری تیم ارزیابی با سابقه، تمامی مقالات تخصصی ای که توسط مترجمین این موسسه ترجمه می شود را ارزیابی کرده تا ترجمه ای با کیفیت و مطابق با استانداردهای علمی و در حد دانشگاههای مطرح دنیا از قبیل دانشگاه آکسفورد تحویل دهد.

هزینه ترجمه مقاله

در ترجمه مقالات، به طور کلی هزینه های مقالات من جمله قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی بر مبنای تعداد لغات محاسبه می گردد. به این صورت که  تعداد لغات مقاله شما شمارش شده و بر حسب تعداد لغات، هزینه ترجمه اعلام می گردد. ولی گاها اتفاق می افتد که نیاز هست اصلاحاتی در کار ترجمه انجام شود که این امر مستلزم پرداخت هزینه هایی می شود که بهتر است در انتخاب مترجم دقت زیادی نمایید و به موسساتی کار ترجمه مقاله خود را بسپارید که سابقه ی بیشتری در این حوزه دارند تا هزینه های شما را کاهش دهند زیرا اگر مترجمان، تخصص  وافری در کار ترجمه نداشته باشند، اصلاحات زیادی در ترجمه به وجود می آید که شما را متحمل هزینه های زیادی می کند. موسسه رایان فراسو مسئولیت ترجمه مقاله شما تا زمان چاپ آن را پذیرفته و هر گونه تغییرات و اصلاحات زبانی را با کمترین هزینه و در برخی موارد به شکل رایگان بازیابی و پشتیبانی می کند.

بهترین سایت ترجمه مقاله

اگر به دنبال موسسه ای می گردید که کار ترجمه تخصصی و با کیفیت در سطح علمی عالی را برای شما انجام دهد، به سایت موسسه رایان فراسو مراجعه نمایید زیرا  اولویت نخست این موسسه ترجمه تخصصی و با کیفیت است. در این موسسه مقالات با بهره گیری از پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت استخراج و یا ترجمه می شود، پوشش موضوعي ساینس دایرکت عبارت‌اند از:
علوم انساني، بيوشيمي، و زیست‌شناسی مولكولي، تجارت، مديريت و حسابداري، مهندسي شيمي، علوم تصمیم‌گیری، زمين و علوم سیاره‌ای، اقتصاد، مهندسي، ایمنی‌شناسی و ميكروبيولوژي، علوم مواد، رياضيات، پزشكي و دندانپزشكي، علوم اعصاب، پرستاري، فارماكولوژي و ستاره‌شناسی، روانشناسي، علوم اجتماعی دیگر رشته های دانشگاهی می باشد که در ذیل این مقاله به بخشی از این موضوعات خواهیم پرداخت.

سفارش ترجمه مقاله

با تکمیل فرم ابتدای صفحه؛ سفارشات ترجمه فوری و نیمه فوری ترجمه مقالات به زبانهای مختلف که مدنظر شماست صورت می پذیرد. اگر داخل سایت ثبت سفارش نمایید برای شما یک پیش فاکتور صادر می گردد و هزینه و زمان تحویل کلیه امور ترجمه مقالات به شما اعلام می گردد. لازم به ذکر است که موسسه رایان فراسو محدویتی در پذیرش سفارشات ترجمه رشته های مختلف ندارد.

ترجمه مقاله حقوقی

به طور معمول دانشجویان و پژوهشگران عرصه‌ی دانشگاهی در رشته حقوقی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا برای ترجمه مقالات دانشگاهی و پروژه‌های تحقیقاتی، به منابع علمی فراتر از منابع فارسی نیاز دارند که مترجمان این رشته دانشگاهی برآن هستند تا ماهیت انحصاری مقاله ها و پروژه‌های آن‌ها به درستی حفظ  شود. ادامه مطلب…

ترجمه مقاله مدیریتی

دانشجویان رشته مدیریت چنانچه خواهان ترجمه مقاله باشند می توانند به موسسه رایان فراسو مراجعه کرده و مقالات خود را  به زبان فارسی نگارش کنند و چنانچه قصد ارسال مقالات را به یک مجله ISI و بین المللی دارند، بهتر است با خیال آسوده کار ترجمه مقاله را به مترجمان کاملا حرفه ای این مجموعه بسپارند تا در فرصتی کوتاه با کیفیتی مطلوب دریافت کنند ادامه مطلب…

ترجمه مقاله حسابداری

برای ارائه ترجمه تخصصی مقالات حسابداری، مهارت عمومی در ترجمه به تنهایی کافی نیست و دانش تخصصی هم به تنهایی کارساز نمی باشد؛ بلکه ترکیبی از این دو مهارت  برای ترجمه مقالات حسابداری مورد نیاز است تا ترجمه ای تخصصی، با کیفیت و مطابق با سطح استاندارد علمی  تنظیم گردد. ادامه مطلب…

ترجمه مقاله کامپیوتر

مترجمینی که مقالات کامپیوتری را ترجمه می کنند باید تسلط کامل به موضوع مقاله و زبان انگلیسی داشته باشند و همچنین مسلط بر تمامی اصطلاحات کامپیوتری بوده و نیز توانایی نگارش متن فارسی به صورت سلیس و روان را داشته باشند تا بتوانند مقاله ای جامع و علمی را ترجمه و آماده کنند. ادامه مطلب…

ترجمه مقاله پزشکی

دانشجویان رشته پزشکی برای کار ترجمه مقالات خود موظفند از منابعی که غالبا شامل مقالات انگلیسی هستند استفاده کنند زیرا به صورت کاملاً تخصصی به ارائه‌ی یک مطلب کاملاً جدیدی می‌پردازند و این مطالب جدید نتیجه‌ی تجربه‌ی چندین ساله‌ی مترجمین دانشگاهی رشته پزشکی در مقیاس جهانی است و شاید هیچ بیشینه‌ی جامعی از آن‌ها به زبان فاسی وجود نداشته باشد. همین مسئله باعث شده تا ترجمه مقاله این رشته دانشگاهی  نسبت به ترجمه‌ی سایر متون انگلیسی حساسیت بیشتری داشته باشد. ادامه مطلب…